Dom Bliźniak os. Piaski

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
825 000,00 PLN , Pow. 135 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
135 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bydgoszcz Piaski
Rok budowy:
2025
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
HRZ399435
Powierzchnia działki:
250 m2
Cena za m2:
6 111,11 PLN
Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i cenionej dzielnicy Bydgoszczy - os. Piaski.

Nieruchomość o powierzchni 135m2, garaż jednostanowiskowy w bryle budynku, działka o powierzchni 250m². Dom w stanie deweloperskim, co daje przyszłym właścicielom pełną swobodę w aranżacji wnętrz w tzw. "swoim stylu".

Dom składa się z :
Parter:
- salon z aneksem kuchennym ok 40m2 + wyjście na taras;
- łazienka;
- przedpokój;
- garaż jednostanowiskowy ok 20m2;
Piętro:
- 3 pokoje;
- łazienka;
- korytarz

Wysoka jakość wykonania, nowoczesna bryła budynku, atrakcyjna lokalizacja, po sąsiedzku tylko niska zabudowa domów jednorodzinnych. 
Bardzo przestrony ok 40m2 salon z aneksem kuchennym posiada duże okna tarasowe, które doświetlają pomieszczenie.
W domu rozprowadzone są instalacje: elektryczna, wod-kan, grzewcza; ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, okna w pokojach i okno tarasowe trzyszybowe. Na zewnątrz domu wykończona elewacja, kostka na podjeździe, ogród częściowo ogrodzony (właściciel dokończy ogrodzenie), na tarasie kostka, piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny firmy Junkers.
W pomieszczeniach na ścianach gładzie, w obecnej chwili właściciel wykańcza łazienki
(na parterze i na piętrze)

Na dachu blachodachówka w kolorze antracytowym. Na działce wszystkie media (prąd, woda, gaz, kanalizacja).

Osiedle Piaski to doskonałe miejsce do życia -  dzielnica łączy spokój i kontakt z naturą z szybkim dostępem do centrum Bydgoszczy, komunikacja miejska autobus.