DOBRCZ Działka Budowlana 1365m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
219 000,00 PLN , Pow. 1 365 m2
Powierzchnia:
1 365 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dobrcz
Numer oferty:
HRZ875033
Cena za m2:
160,44 PLN
Na sprzedaż działka w Dobrczu o powierzchni 1365m2 położona  pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku , otoczona domami jednorodzinnymi.
Jest to idealne miejsce dla ludzi którzy cenią sobie ciszę i spokój, oraz szybki dojazd do Bydgoszczy.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Media: wszystkie: woda, prąd. wydane Warunki Zabudowy oraz właściciel posiada projekt budowy domu jednorodzinnego bez piwnicy
Atuty działki:
- działka w pobliżu zabudowy jednorodzinnej.
- dobra lokalizacja.
- ukształtowanie działki teren płaski
- ogrodzona siatką
- 20 minut samochodem do Bydgoszczy trasa "S-5" oraz 10 min do Borówna nad jezioro
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentację
Kontakt Robert tel. 888-525-151
Nieprawidłowy adres E-mail