Mieszkanie po remoncie z widokiem na las

Mieszkanie na sprzedaż
359 000,00 PLN , Pow. 36,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Błonie
Piętro:
7 na 11
Numer oferty:
HRZ128526
Cena za m2:
9 917,13 PLN

Bardzo jasne i słoneczne mieszkanie w budynku z windą od poz "0".

Mieszkanie jest w takcie generalnego remontu, podczas którego zostanie wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna, będą wstawione nowe drzwi, okna, grzejniki, zabudowa kuchenna z meblami i sprzętami, na podłogach położona zostanie nowa podłoga, łazienka przejdzie kompleksową metamorfozę. Cena dotyczy mieszkania po remoncie.

Zapraszam na prezentację, przyjdź i sprawdź już teraz czy odpowiada Ci układ mieszkania,

Przy podpisaniu umowy przedwstępnej w trakcie trwania metamorfozy,
możesz mieć wpływ na kolorystykę i ewentualne zmiany, a także stałą,
zagwarantowaną cenę, która już nie ulegnie podwyżce.

Remont zakończy się pod koniec marca.
W tym czasie również zdążysz spokojnie uzyskać kredyt hipoteczny
i cieszyć się swoim nowym mieszkaniem już w marcu.

W ogłoszeniu pokazane są zdjęcia z poprzednich realizacji.

 Okolica: -bliskość lasu sprzyja spacerom, aktywności fizycznej i wypoczynkowi
o każdej porze roku -w pobliżu pętla autobusowa,gdzie mamy dostęp
do linii nr: 52.; 53.; 54.; 57.; 59.; 60.; 69. -w okolicy wiele sklepów
(np. Biedronka, Netto, cukiernia i kawiarnia Sowa) i punktów usługowych,
szkół i przedszkoli, placów zabaw -pod samym blokiem dostęp do paczkomatu,
mniejszych sklepików, fryzjera i zielonego skweru

Mieszkanie idealne dla pary, młodego małżeństwa, singla, osoby starszej
Mieszkanie jest również doskonałą inwestycją pod wynajem,
dzięki jednej z najlepszych lokalizacji i funkcjonalnemu rozkładowi