Fordon M-4 nowy blok z windą

Mieszkanie na sprzedaż
642 000,00 PLN , Pow. 54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
2019
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
HRZ506481
Cena za m2:
11 888,89 PLN
Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową
na 3 ostatnim piętrze.
Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej ,cichej części Fordonu ul.  Edmunda Strzeleckiego

Mieszkanie o powierzchni 54m2 pierwotnie składało się z dwóch pokoi i kuchni , dzięki nowej aranżacji mamy obecnie do dyspozycji :
- salon z aneksem kuchennym ok 25m2 + wyjcie na balkon
- sypialnia 12m2
- pokój ok 9m2
- łazienka z WC
- przedpokój
Istnieje możliwość dokupienia :
-komórki lokatorskiej
-miejsca postojowego w hali garażowej cena 40.000zł

W prezentowanej cenie oferujemy mieszkanie wykończone pod klucz
obecnie prowadzone są ostatnie  prace wykończeniowe

Mieszkanie zostanie wykończone przez sprawdzoną ekipę, w wysokim standardzie i z dbałością o wszystkie szczegóły. Na tym etapie prac klient ma jeszcze możliwość wprowadzenia kilku zmian w kolorystyce, układzie mebli w stałych zabudowach itp.

W mieszkaniu zostaną wykonane następujące prace wykończeniowe:
- ściany - gładzie pomalowane farbą lateksową;
- podłogi - panele podłogowe, wykończone 10 cm listwami przypodłogowymi mdf, lakierowanymi w białym kolorze;
- nowoczesne oświetlenie, przepiękne zasłony;
- stolarka wewnętrzna firmy Porta, skrzydła lakier premium, bezprzylgowe;
- kompletna zabudowa kuchenna wykonana pod wymiar, w cenie ujęte są częściowo sprzęty AGD (piekarnik, płyta indukcyjna, okap);
- całkowicie wykończona łazienka w nowoczesnej glazurze i terakocie (szafka umywalkowa z wbudowaną pralką oraz zabudowa nad toaletą), prysznic - walk in itp.;